Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
1

kandydat

Etat Praca SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY PPUH "OMEGA" Sp. z o.o. Mszana Dolna

Firma: PPUH "OMEGA" Sp. z o.o. miejsce pracy: Mszana Dolna

WYMAGANIA:

doświadczenie w sprzedaży (wymóg niezbędny),
doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi oraz znajomość branży budowlanej (wymóg konieczny),
znajomość zasad obsługi klienta, technik sprzedaży i negocjacji,
umiejętność logicznego myślenia,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
komunikatywność, otwartość,
obsługa komputera.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

sprzedaż hurtową materiałów budowlanych,
tworzenie ofert handlowych, zawieranie, negocjowanie umów,
nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów handlowych, obsługa obecnych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych,
monitorowanie rynku oraz znajomość rynku realizowanych i planowanych inwestycji budowlanych,
reprezentowanie firmy – udział w targach budowlanych, konferencjach, spotkaniach biznesowych,
realizacja założonego planu sprzedaży, prowadzenie dokumentacji podejmowanych działań – okresowe raporty z pracy.

OFERUJEMY:

umowę o pracę,
wynagrodzenie stałe połączone z atrakcyjnym systemem premiowania,
możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
narzędzia do pracy: komputer, telefon służbowy oraz samochód (kontakt z klientami).

CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., nr 133, poz. 883" prosimy przesłać na adres: omega_sj@interia.pl

Miejsce pracy: PPUH "OMEGA" Sp. z o.o. ul. Orkana 51, 34-730 Mszana Dolna

Kontakt telefoniczny: 660772387

Aplikuj na stanowisko pracy SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY w firmie PPUH "OMEGA" Sp. z o.o. Mszana Dolna. Powołaj się na serwis PracaSprzedawca.pl!

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć znajomemu
Data dodania: 09-02-2012
Wyświetleń: 1845