Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Sprzedawca usług PR pilnie poszukiwany ! Task Force Consulting Sp. z o.o. Warszawa

Firma: Task Force Consulting Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Task Force Consulting Sp. z o.o. to mała, ale bardzo prężnie działająca agencja Public Relations z dużym doświadczeniem. W portfolio naszych klientów są między innymi: HBO, Ubisoft Polska, FFiL Śnieżka S.A., Coca-Cola Poland Services, Skanska, Carlsberg Polska , AXN, Bioderma. Ponadto specjalizujemy się również w projektach CSR’owych, a u naszego boku powstała Fundacja FIRST. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy usług PR.

OPIS STANOWISKA:
Osoba na stanowisku Sprzedawcy usług PR będzie odpowiadała za sprzedaż usług treningowych i doradczych oraz pozyskiwanie nowych partnerów do naszych projektów. W ofercie usług posiadamy sprawdzone i skuteczne szkolenia komunikacyjne dla firm, instytucji, osób indywidualnych oraz szkolenia z PR’u kryzysowego. Ponadto zajmujemy się fachowym doradztwem w zakresie współpracy z mediami, wystąpień publicznych, autoprezentacji oraz wizerunku w biznesie.

WYMAGANIA:
- Umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych partnerów oraz łatwość budowania relacji z klientem
- Znajomość podstaw sprzedaży (grupy docelowe, pozycjonowanie, psychografia, demografia) i minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku
- Umiejętność tworzenia prezentacji i ofert sprzedażowych
- Podstawowe umiejętności negocjacyjne
- Wysoka motywacja finansowa i nastawienie na rozwój
- Budowanie długofalowych relacji z klientami firmy
- Mile widziane zainteresowanie rynkiem usług z dziedziny public relations/marketing lub tematyką CSR

OFERUJEMY:
W ramach stanowiska Sprzedawcy oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie pensji podstawowej i prowizji od pozyskanych klientów. Ponadto własny komfortowy gabinet, niezbędne narzędzia pracy, a przede wszystkim miłą atmosferę zapewnioną przez nasze otoczone zielenią biuro oraz zespól złożony z młodych ambitnych kreatorów i wygadanych profesjonalistów.

Naszą szczególną uwagę zwracają aplikacje ze szczerym listem motywacyjnym, który dokładnie wyjaśni nam, co wyjątkowego poza bogatym CV posiadasz jako sprzedawca oraz dlaczego właśnie Ty przyczynisz się do wzrostu sprzedaży naszych usług.

Aplikacje prosimy kierować na adres: joanna@tfc.com.pl

Aplikuj na stanowisko pracy Sprzedawca usług PR pilnie poszukiwany ! w firmie Task Force Consulting Sp. z o.o. Warszawa. Powołaj się na serwis PracaSprzedawca.pl!

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć znajomemu
Data dodania: 04-06-2012
Wyświetleń: 1702