Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
2

kandydatów

Zlecenie Praca [Praca popołudniami dla Uczniów/Studentów - Sprzedaż Cyfry+] Grupa Branżowa WORK WONDERS Warszawa

Firma: Grupa Branżowa WORK WONDERS miejsce pracy: Warszawa

Agencja Pracy WORK WONDERS (wpis do ewidencji 2061)dla swojego klienta z branży telekomunikacyjnej poszukuje osób na stanowisko „Konsultant Telefoniczny”.
Obowiązki:
Telefoniczna sprzedaż Telewizji Cyfrowej.
Wymagania:
- status ucznia bądź studenta,
- wiek 18-26 lat,
- miły głos, poprawna dykcja,
- komunikatywność,
- swoboda wypowiedzi,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
- sumienność i motywacja do pracy.
Praca w godzinach 12-21, 13-21, 15-21 od poniedziałku do piątku = dwie soboty w godzinach 10-18 ( możliwość pracy 3 dni w tygodniu+ 3 soboty)
Stawka za godzinę pracy 8,56 do 9,42 netto + atrakcyjne prowizje od sprzedaży.

Miejsce pracy: Śródmieście lub Mokotów
Praca tymczasowa

Zainteresowanych kandydatów prosimy o pilne przesłanie aplikacji
na adres: joanna.kruk@workwonders.pl (w temacie maila proszę wpisać „KON/C12 „)

Al. Jerozolimskie 44 pok. 918 piętro 9 (za Rotundą).
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
Tel. 502 271 109

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Aplikuj na stanowisko pracy [Praca popołudniami dla Uczniów/Studentów - Sprzedaż Cyfry+] w firmie Grupa Branżowa WORK WONDERS Warszawa. Powołaj się na serwis PracaSprzedawca.pl!